Group
, 4 Years Old And Up Purebred Arabians,
kg,
2000
Turf
Prize:
- 1.)
-
25,000
€
- 2.)
-
10,000
€
- 3.)
-
7,500
€
- 4.)
-
500
€
Result |
Horse Name |
Age |
Origin |
Weight |
Jockey |
Owner |
Trainer |
Time |
Win |
PSF |
St |
RT |
1 |
ABBES(5)
BBlinkers |
6y gr h |
TM FRED TEXAS - RAQIYAH (AMER) |
57,5 |
MICKAEL BARZALONA |
WATHNAN RACING |
A.DE MIEULLE
|
|
1,05
|
-
|
5 |
122 |
2 |
CH'EZZA(2)
TTTongue-Tie |
5y gr h |
AF ALBAHAR - CHERAZADE (DORMANE) |
57,5 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
ABDULLAH FAHAD AH AL |
F. ROHAUT
|
|
8,30
|
-
|
2 |
118 |
3 |
HADI DE CARRERE(1)
|
6y b h |
NIESHAN - VIKI DE CARRERE (DORMANE) |
57,5 |
OLIVIER PESLIER |
KHALIFA BIN SHEAIL A |
T. FOURCY
|
|
5,25
|
-
|
4 |
121 |
4 |
RAGDAN(4)
BBlinkers |
6y gr h |
AMER - MARGOUIA (TIDJANI) |
57,5 |
MAXIME GUYON |
HE CHEIKA YASMEEN AL |
T. FOURCY
|
|
7,40
|
-
|
1 |
106 |
5 |
EDALBAR(3)
BBlinkers |
5y b h |
AF ALBAHAR - EDEE ROSE (VIRGULE AL MAURY) |
57,5 |
AURELIEN LEMAITRE |
ECURIE JULES OUAKI |
X. THOMAS-DEMEAULTE
|
|
1,45
|
-
|
3 |
112 |
Pick(5) :1.05 t, Exacta(5/2) :2.50 t
Group
, 3 Years Old Purebred Arabians,
kg,
2000
Turf
Prize:
- 1.)
-
25,000
€
- 2.)
-
10,000
€
- 3.)
-
7,500
€
- 4.)
-
5,000
€
Result |
Horse Name |
Age |
Origin |
Weight |
Jockey |
Owner |
Trainer |
Time |
Win |
PSF |
St |
RT |
1 |
EXTRA TIME (USA)(7)
BBlinkers |
3y ch c |
VALIANT BOY - SAND WITCHH (BURNING SAND) |
58 |
EMILIEN REVOLTE |
GUY NEIVENS |
D. MORISSON
|
|
9,55
|
%4(8)
|
2 |
0 |
2 |
AJS LATTAM (QA)(1)
BBlinkers |
3y bl c |
AF ALBAHAR - SAHEEL ASF (DJOURY DU MONTEIL) |
58 |
SZCZEPAN MAZUR |
MOHAMMED HAMAD AL AT |
MH. AL ATTIYAH
|
|
6,25
|
%6(7)
|
7 |
0 |
3 |
KANTI DE BOZOULS(5)
|
3y b c |
NO RISK AL MAURY - MESK DE BOZOULS (DAHESS) |
58 |
AURELIEN LEMAITRE |
MOHAMMED KHALIFA T R |
X. THOMAS-DEMEAULTE
|
|
19,45
|
%3(9)
|
4 |
0 |
4 |
GHASSAN II(8)
|
3y b c |
TABARAK - COULHA ZINE (HAJJAM) |
58 |
MICKAEL BARZALONA |
WATHNAN RACING |
D. GUILLEMIN
|
|
3,00
|
%13(5)
|
5 |
0 |
5 |
LUWSAIL(3)
|
3y gr c |
AL MOURTAJEZ - AL DOWHA (MUNJIZ) |
58 |
STEPHANE PASQUIER |
AL SHAQAB RACING |
F. ROHAUT
|
|
5,25
|
%6(6)
|
3 |
0 |
6 |
ALSHANFARA(4)
|
3y b c |
AF ALBAHAR - BALDORA DE BRUGERE (DORMANE) |
58 |
THEO BACHELOT |
ABDULLA MOHAMMED A H |
T. FOURCY
|
|
3,25
|
%15(3)
|
8 |
0 |
7 |
EJAABY (GB)(2)
|
3y b c |
GENERAL - AJAAYIB (MAHABB) |
58 |
OLIVIER PESLIER |
KHALIFA BIN SHEAIL A |
F. ROHAUT
|
|
2,50
|
%15(2)
|
6 |
0 |
7 |
ALRASHA(9)
|
3y ch f |
MAHABB - SALEEMA (MUNJIZ) |
56 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
AL WASMIYAH RACING |
X. THOMAS-DEMEAULTE
|
|
6,95
|
%15(4)
|
1 |
0 |
9 |
NASSER AL SHAHANIA(6)
TTTongue-Tie |
3y ch c |
JAAFER ASF - NACREE AL MAURY (KESBEROY) |
58 |
MAXIME GUYON |
H.E. CHEIKA REEM AL |
T. FOURCY
|
|
1,95
|
%22(1)
|
9 |
0 |
Pick(7) :9.55 t, Quinella(1/7) :78.60 t, Exacta(7/1) :94.60 t, 1st Double(5/7) :46.90 t
Maiden
, 2 Years Old Thoroughbreds,
kg,
1400
Turf
Prize:
- 1.)
-
15,000
€
- 2.)
-
6,000
€
- 3.)
-
4,500
€
- 4.)
-
3,000
€
Result |
Horse Name |
Age |
Origin |
Weight |
Jockey |
Owner |
Trainer |
Time |
Win |
PSF |
St |
RT |
1 |
STANGHELI(3)
|
2y gr c |
SHALAA - BHAGEERATHI (MOTIVATOR) |
58 |
BAUYRZHAN MURZABAYEV |
YVES BURRUS |
A. FABRE
|
|
3,65
|
%15(3)
|
4 |
0 |
2 |
KESHAPOUR (GB)(1)
|
2y b c |
OASIS DREAM - KESTILA (SIYOUNI) |
56,5 |
CORALIE PACAUT |
S.A. AGA KHAN |
JC. ROUGET
|
|
1,95
|
%27(1)
|
6 |
0 |
3 |
NOPE NEVER (IRE)(7)
|
2y ch c |
NO NAY NEVER - PAVLENKO (DEEP IMPACT) |
55,5 |
ENZO CRUBLET |
WHITE BIRCH FARM |
JC. ROUGET
|
|
3,20
|
%12(4)
|
5 |
0 |
4 |
BROTHERS OF LILY'S(4)
TTTongue-Tie |
2y b c |
OASIS DREAM - TILETT (ROCK OF GIBRALTAR) |
58 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
ECURIE NORMANDY SPIR |
Y. BARBEROT
|
|
5,95
|
%9(5)
|
3 |
0 |
5 |
ALI(2)
|
2y b c |
KINGMAN - SOTKA (DUTCH ART) |
58 |
MAXIME GUYON |
ZALIM BIFOV |
P&J. BRANDT
|
|
1,55
|
%18(2)
|
2 |
0 |
6 |
TAIFA (GER)(5)
|
2y b c |
AREION - TRIQUINUELAS (HENRYTHENAVIGATOR) |
58 |
HUGO BESNIER |
BEATRICE NIEMEYER |
P. VOVCENKO
|
|
7,20
|
%8(6)
|
8 |
0 |
7 |
MARSILIUS (IRE)(8)
|
2y b c |
CALYX - QAWAASEM (SHAMARDAL) |
56 |
AURELIEN LEMAITRE |
LUTZ BONGEN |
M. NIGGE
|
|
15,60
|
%5(8)
|
1 |
0 |
8 |
MR KODIAC (IRE)(6)
BBlinkers |
2y b c |
KODIAC - MIKANDY (ARCANO) |
58 |
ALEXIS POUCHIN |
BARON EDOUARD DE ROT |
A. FABRE
|
|
9,85
|
%6(7)
|
7 |
0 |
Pick(3) :3.65 t, 1st Pick Three(5/7/3) :86.71 t, Quinella(1/3) :6.25 t, Exacta(3/1) :14.65 t, Trifecta(3/1/7) :48.62 t, Place(1) :1.10 t, Place(3) :1.35 t, 2nd double(7/3) :60.00 t
Condition
, 3 Years Old Thoroughbreds,
kg,
2000
Turf
Prize:
- 1.)
-
14,000
€
- 2.)
-
5,600
€
- 3.)
-
4,200
€
- 4.)
-
2,800
€
Result |
Horse Name |
Age |
Origin |
Weight |
Jockey |
Owner |
Trainer |
Time |
Win |
PSF |
St |
RT |
1 |
MARQUISAT (IRE)(5)
|
3y b g |
ZARAK - LA MARCHESA (DUKE OF MARMALADE) |
57 |
MICKAEL BARZALONA |
GODOLPHIN SNC |
A. FABRE
|
|
4,35
|
%20(2)
|
10 |
0 |
2 |
SACRED SPIRIT (IRE)(2)
|
3y b c |
KINGMAN - SAHRAWI (PIVOTAL) |
57 |
HUGO BESNIER |
BALLYMORE THOROUGHBR |
A. FABRE
|
|
3,30
|
%14(4)
|
2 |
89 |
3 |
ECLAIREE(10)
CPSheepskin |
3y ch f |
DUBAWI - FLASH DANCE (ZAMINDAR) |
55,5 |
MAXIME GUYON |
WERTHEIMER & FRERE |
C. FERLAND
|
|
8,50
|
%3(8)
|
7 |
0 |
4 |
EYVANN (IRE)(1)
|
3y ch g |
LOPE DE VEGA - EYTARNA (DUBAI DESTINATION) |
57 |
STEPHANE PASQUIER |
S.A. AGA KHAN |
FH. GRAFFARD
|
|
2,35
|
%25(1)
|
1 |
95 |
5 |
CIRCEO (IRE)(3)
|
3y b c |
PASTORIUS - SABI SABI (ORPEN) |
57 |
GERALD MOSSE |
C.DE MOUBRAY/ MLP CO |
M. DELZANGLES
|
|
2,00
|
%16(3)
|
5 |
90 |
6 |
TZARINSKA(9)
|
3y b f |
SAXON WARRIOR - VOTKA (ROCK OF GIBRALTAR) |
55,5 |
ENZO CRUBLET |
ALAIN JATHIERE |
JC. ROUGET
|
|
4,15
|
%1(6)
|
3 |
0 |
7 |
KHARANOVKA(8)
|
3y b f |
SIYOUNI - MILENA'S DREAM (AUTHORIZED) |
55,5 |
ALEXIS POUCHIN |
ALAIN JATHIERE |
S. WATTEL
|
|
4,15
|
%4(6)
|
8 |
0 |
8 |
KING OF RECORDS(4)
|
3y b g |
SEA THE STARS - SUPER WOMAN (SAGEBURG) |
57 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
ECURIE JEAN-LOUIS BO |
F. CHAPPET
|
|
3,95
|
%12(5)
|
4 |
90 |
9 |
ALISTO KING (IRE)(6)
|
3y b c |
KINGMAN - ALEXANDER GOLDRUN (GOLD AWAY) |
57 |
AURELIEN LEMAITRE |
DANIEL KUBICA |
JP. CARVALHO
|
|
12,95
|
%4(7)
|
9 |
0 |
10 |
LA JEANNE(7)
HHood' style |
3y b f |
BRAMETOT - BARONNE ZILLIONE (KONIG SHUFFLE) |
55,5 |
FRIDA VALLE SKAR |
CORINE BARANDE BARBE |
C. BARANDE BARBE
|
|
19,30
|
%1(9)
|
6 |
0 |
[(9)TZARINSKA,(8)KHARANOVKA]
are Stable Mates.
Pick(5) :4.35 t, Quinella(2/5) :11.80 t, Exacta(5/2) :12.60 t, Trifecta(5/2/10) :232.08 t, Place(2) :4.35 t, Place(5) :13.40 t, Place Quinella(2/10) :14.70 t, Place Quinella(2/5) :155.40 t, Place Quinella(5/10) :4.90 t, 3rd double(3/5) :15.40 t
Handicap
, 3 Years Old And Up Thoroughbreds,
kg,
1600
Turf
Prize:
- 1.)
-
13,500
€
- 2.)
-
5,130
€
- 3.)
-
3,780
€
- 4.)
-
2,160
€
Result |
Horse Name |
Age |
Origin |
Weight |
Jockey |
Owner |
Trainer |
Time |
Win |
PSF |
St |
RT |
1 |
KING HARTWOOD(7)
|
7y b g |
MOTIVATOR - SARGASSES (KINGSALSA) |
55 |
MICKAEL BARZALONA |
DOMINIQUE GUINDON |
V. DISSAUX
|
|
6,85
|
%7(6)
|
2 |
60 |
2 |
LOVELY ANGEL(2)
|
5y b m |
GALIWAY - AMERICAN ANGEL (AMERICAN POST) |
59,5 |
AUGUSTIN MADAMET |
HORSEMOOD |
M. SEROR
|
|
1,85
|
%29(1)
|
6 |
70 |
3 |
BLACK LIVES MATTER(6)
CPSheepskin |
4y b g |
PANIS - MAGIC POTION (DIVINE LIGHT) |
57,5 |
ALEXIS POUCHIN |
PATRICK BARBE |
S. KOBAYASHI
|
|
9,05
|
%4(7)
|
7 |
66 |
4 |
SCARFACE(5)
CPSheepskin |
5y ch g |
DREAM AHEAD - DOLCE ATTESA (DR FONG) |
57,5 |
HUGO BOUTIN |
SCUDERIA MICOLO SNC |
C. BOUTIN
|
|
6,55
|
%10(4)
|
10 |
66 |
5 |
TIME TO FLY(9)
TTTongue-Tie |
8y b g |
WOOTTON BASSETT - ALPINETTE (PYRAMUS) |
54 |
HUGO JOURNIAC |
F.NORMAND/P.NORMAND |
N. CAULLERY
|
|
9,50
|
%8(5)
|
1 |
57 |
6 |
OSTIA(8)
TTTongue-Tie |
7y gr m |
SOMMERABEND - GIRALDINA (XAAR) |
55 |
STEPHANE PASQUIER |
DIDIER MAUDUIT |
N. CAULLERY
|
|
8,05
|
%1(9)
|
8 |
60 |
7 |
DOMAGNANO (IRE)(4)
|
8y b g |
PLANTEUR - DALOISI (MARCHAND DE SABLE) |
54,5 |
SOPHIE TISON |
DAVID SMAGA |
D. SMAGA
|
|
3,70
|
%1(8)
|
4 |
66 |
8 |
LOU MAN(1)
CPSheepskin |
4y ch h |
RELIABLE MAN - BETTY LOU (DAI JIN) |
60 |
THEO BACHELOT |
OLIVER POST |
S. WATTEL
|
|
2,85
|
%16(3)
|
3 |
72 |
9 |
VIF DES AIGLES(10)
|
4y ch g |
DREAM AHEAD - VIE DES AIGLES (ALAMO BAY) |
51,5 |
FRIDA VALLE SKAR |
CORINE BARANDE BARBE |
C. BARANDE BARBE
|
|
10,85
|
%1(10)
|
5 |
55 |
10 |
PANDIA SELENE (SWI)(3)
|
3y b f |
VANISHING CUPID - PALMOTIA (MTOTO) |
59 |
MAXIME GUYON |
SIBYLLE EGLOFF |
HA. PANTALL
|
|
3,30
|
%23(2)
|
9 |
76 |
Pick(7) :6.85 t, Quinella(2/7) :25.45 t, Exacta(7/2) :35.40 t, Trifecta(7/2/6) :62.66 t, Place(2) :5.15 t, Place(7) :2.05 t, Place Quinella(2/6) :8.50 t, Place Quinella(2/7) :15.00 t, Place Quinella(6/7) :7.70 t, 4th double(5/7) :21.20 t
Handicap/Fillies
, 3 Years Old Thoroughbreds,
kg,
1600
Turf
Prize:
- 1.)
-
11,500
€
- 2.)
-
4,600
€
- 3.)
-
3,450
€
- 4.)
-
2,300
€
Result |
Horse Name |
Age |
Origin |
Weight |
Jockey |
Owner |
Trainer |
Time |
Win |
PSF |
St |
RT |
1 |
MYMAP(3)
|
3y gr f |
MYBOYCHARLIE - MAPOW (KENDOR) |
58,5 |
CLEMENT LECOEUVRE |
ANGELA KURTH |
Y. BARBEROT
|
|
8,15
|
%3(8)
|
4 |
72 |
2 |
DOUBLE EFFECT (IRE)(10)
TTTongue-Tie |
3y b f |
SHOWCASING - DOUBLE LADY (STORMY RIVER) |
54 |
MICKAEL BARZALONA |
REBECCA PHILIPPS |
ED. MONFORT
|
|
7,30
|
%3(7)
|
5 |
62 |
3 |
ZAVADREAM(7)
CPSheepskin |
3y b f |
DREAM AHEAD - ZAVALLYA (ELUSIVE CITY) |
52 |
CHEYENNE BANZ |
CARLO DAVID ROBBA |
C. ESCUDER
|
|
9,70
|
%2(9)
|
7 |
64 |
4 |
SHINING YELLOW(2)
|
3y ch f |
RECORDER - SNOW VALLEY (CHOISIR) |
57,5 |
MARIE VELON |
HUBNER GMBH |
Y. ALMENRADER
|
|
8,45
|
%6(5)
|
1 |
73 |
5 |
MY EMOTION(1)
|
3y b f |
OLYMPIC GLORY - BIANCA DE MEDICI (MEDICEAN) |
59 |
MAXIME GUYON |
JACQUES CYGLER |
HA. PANTALL
|
|
1,15
|
%51(1)
|
3 |
73 |
6 |
ROSEL (GER)(6)
|
3y ch f |
AMARON - ROCK MY WORLD (SHOLOKHOV) |
55,5 |
BAUYRZHAN MURZABAYEV |
CARINA HORN |
N. CAULLERY
|
|
6,90
|
%5(6)
|
2 |
64 |
7 |
ALMA BELLA (IRE)(5)
TTTongue-Tie |
3y b f |
WOOTTON BASSETT - LUCELLE (HIGH CHAPARRAL) |
56 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
HARAS DE LA MORSANGL |
C&Y. LERNER
|
|
6,15
|
%9(3)
|
8 |
66 |
8 |
MADALIE(8)
CPSheepskin |
3y b f |
DE TREVILLE - MAID TO BELIEVE (GALILEO) |
55 |
ENZO CRUBLET |
ATHANASIOS DIMITROPO |
G. ALIMPINISIS
|
|
12,65
|
%1(10)
|
10 |
64 |
9 |
ADDICTION DREAM(4)
TTTongue-Tie |
3y ch f |
SIYOUNI - AMAHITEE (GALILEO) |
58 |
ALEXIS POUCHIN |
SCEA HARAS DES POIRI |
FH. GRAFFARD
|
|
2,70
|
%14(2)
|
6 |
70 |
10 |
MARIE TREZY(9)
TTTongue-Tie CPSheepskin |
3y gr f |
GALIWAY - KENDANNEMARIE (KENDARGENT) |
53 |
CORALIE PACAUT |
BAUDRON/MARCADE/BRAD |
A. BUDKA
|
No FT |
10,20
|
%6(4)
|
9 |
62 |
Pick(3) :8.15 t, Quinella(3/10) :15.20 t, Exacta(3/10) :64.80 t, Trifecta(3/10/7) :1,239.09 t, Place(10) :1.05 t, Place(3) :1.05 t, Place Quinella(3/10) :23.50 t, Place Quinella(7/10) :95.20 t, 5th double(7/3) :83.70 t
Handicap
, 3 Years Old And Up Thoroughbreds,
kg,
1600
Turf
Prize:
- 1.)
-
26,500
€
- 2.)
-
10,070
€
- 3.)
-
7,420
€
- 4.)
-
4,240
€
Result |
Horse Name |
Age |
Origin |
Weight |
Jockey |
Owner |
Trainer |
Time |
Win |
PSF |
St |
RT |
1 |
AL KHAMSIN(13)
|
6y b g |
TORONADO - AL KIRANA (EXCEED AND EXCEL) |
55 |
ROSARIO MANGIONE |
HELENE MENNESSIER MA |
H. MENNESSIER MARTINEZ
|
|
8,15
|
%6(7)
|
10 |
74 |
2 |
GALLANT DEED(12)
|
3y b c |
FRANKEL - GLOBAL MAGIC (LANDO) |
55,5 |
BAUYRZHAN MURZABAYEV |
RASHIT SHAYKHUTDINOV |
F. CHAPPET
|
|
6,65
|
%10(4)
|
13 |
81 |
3 |
BULLACE (GB)(4)
|
5y b g |
TORONADO - REDSTART (COCKNEY REBEL) |
59,5 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
CHEIK KHALIFA HASHIR |
C&Y. LERNER
|
|
4,20
|
%23(1)
|
3 |
84 |
4 |
GAYLOR SENORA(7)
TTTongue-Tie |
4y bl h |
ZELZAL - ELLA SENORA (COUNTRY REEL) |
57 |
AURELIEN LEMAITRE |
ECURIE HARAS DES SEN |
S. CERULIS
|
|
9,00
|
%3(10)
|
7 |
78 |
5 |
CHANCE (GB)(8)
TTTongue-Tie |
7y ch g |
LOPE DE VEGA - HAREM LADY (TEOFILO) |
56,5 |
MICKAEL BARZALONA |
ECURIE MATHIEU OFFEN |
Y. BARBEROT
|
|
3,90
|
%12(2)
|
12 |
77 |
6 |
LIGHT WAKEUP (GB)(5)
TTTongue-Tie CPSheepskin |
5y ch g |
TWILIGHT SON - WAKEUP LITTLE SUZY (PEINTRE CELEBRE) |
59 |
STEPHANE PASQUIER |
HELMI BOUJARDINE |
H. BOUJARDINE
|
|
6,90
|
%8(6)
|
1 |
83 |
7 |
CENTRAL PARK WEST(2)
|
5y ch g |
MARTINBOROUGH - RAPID TRANSACTION (A P INDY) |
59,5 |
CLEMENT LECOEUVRE |
L.FALQUE/O.DUCASS |
P. GROUALLE
|
|
13,45
|
%6(8)
|
14 |
84 |
8 |
PUERTO MADERO(6)
TTTongue-Tie CPSheepskin |
4y b g |
DREAM AHEAD - AKSINYA (DALAKHANI) |
58 |
ALEXIS POUCHIN |
C&Y.LERNER |
C&Y. LERNER
|
|
5,45
|
%2(13)
|
9 |
80 |
9 |
HARTWOOD MAN(11)
TTTongue-Tie |
4y b g |
ELUSIVE CITY - SARGASSES (KINGSALSA) |
55,5 |
DELPHINE SANTIAGO |
DOMINIQUE GUINDON |
V. DISSAUX
|
|
10,25
|
%4(9)
|
15 |
75 |
10 |
EXCITING(1)
|
5y b h |
EXOSPHERE - PIETRA SANTA (ACCLAMATION) |
60 |
THEO BACHELOT |
WOODPARK BLOODSTOCK |
D. SMAGA
|
|
8,70
|
%2(12)
|
4 |
85 |
11 |
ENDS OF THE EARTH (GB)(9)
|
3y b c |
TERRITORIES - HEAVENLY SCENT (GALILEO) |
56,5 |
MAXIME GUYON |
GUY HEALD |
HA. PANTALL
|
|
5,00
|
%9(5)
|
8 |
84 |
12 |
L'ARGENT(14)
TTTongue-Tie |
3y gr c |
ROARING LION - LADY FRANCES (EXCEED AND EXCEL) |
55 |
GUILLAUME TROLLEY DE PREVAUX |
PHILIP ROLLS |
TIM. DONWORTH
|
|
10,85
|
%3(11)
|
2 |
80 |
13 |
SCHWENDI(15)
HHood' style |
3y b g |
SHALAA - CELENZA (DANSILI) |
54,5 |
THOMAS TRULLIER |
ECURIE JML RACING |
C&Y. LERNER
|
|
8,70
|
%1(15)
|
6 |
79 |
14 |
HIGHBARI(3)
|
6y b h |
ZANZIBARI - HIGHA (VETTORI) |
59,5 |
FABRICE VERON |
SCEA ECURIE BADER |
M. BRASME
|
|
4,40
|
%11(3)
|
11 |
84 |
15 |
SOUL DANCER (GER)(10)
|
6y b g |
WIENER WALZER - SAALELAND (LANDO) |
56,5 |
OLIVIER PESLIER |
UNIA RACING GMBH |
Y. ALMENRADER
|
|
15,30
|
%1(14)
|
5 |
77 |
Pick(13) :8.15 t, Seven Place(2,5/1,7/1,3/2,5/2,7/3,10/12,13) :Bilen çıkmamıştır, 18,870.08 TL devretmiştir., Pick six(7/3/5/7/3/13) :Bilen çıkmamıştır, 189,640.80 TL devretmiştir., Pick five(3/5/7/3/13) :7,861.37 t, Pick four(5/7/3/13) :2,879.40 t, 2nd Pick Three(7/3/13) :981.01 t, Quinella(12/13) :29.10 t, Exacta(13/12) :72.80 t, Place(12) :1.40 t, Place(13) :3.60 t, Place Quinella(12/13) :6.40 t, Place Quinella(4/12) :19.20 t, Place Quinella(4/13) :17.60 t, Quintet(13/12/4/7/8) :Bilen çıkmamıştır, 13,408.25 TL devretmiştir., Superfecta(13/12/4/7) :2,906.94 t, Quartet(13/12/4/7) :62.28 t, 6th double(3/13) :93.10 t
6'lı ganyanı bilen çıkmadığından 189.640,80t ikramiye bugünkü ABD Finger Lakes yarışlarına devretmiştir.